KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14912064
nr 1491 2064
Valentine Pääto Laroche, Slussen. Signerad. Olja på pannå, 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 64x73 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:34:18
26/9 16:23:32
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm